|
|
Spaarstation DingenliefdeNederland spaart: een ode aan de verzamelaar
Op veel zolders in Nederland getuigen oude postzegelalbums van een hobby van toen. Soms gaat die verzamelwoede niet meer over.
Spaarstation Dingenliefde zet negen van deze bevlogen individuen in de spotlights. U maakt kennis met hun bezieling en hun prachtige collecties. Van spaarpotten tot kotszakken en van `alles over Marco Borsato' tot tatoeages.OpenluchtmuseumOok het Openluchtmuseum verzamelt: gebouwen en spullen, maar vooral ook verhalen. In Spaarstation Dingenliefde waant u zich in een museumdepot, omringd door huizenhoge stellingkasten boordevol oude dingen. U ziet hoe het museum met deze bouwstenen verdwenen aspecten van ons bestaan tot leven brengt. De kou in huis, onze ruwe werkhanden en de verzuiling die het samenleven verregaand bepaalde.TentoonstellingNederlands OpenluchtmuseumSchelmseweg 89, Arnhem Tel.: 026 357 6111 Filmpje Openluchtmuseum ArnhemUw ReactieGeef uw reactie via Facebook of laat weten wat u vindt van dit artikel via of Twitter of Google +1
Lees verder: meer informatie over Kunst en Kunstenaars Actuele exposities Tentoonstellingen oktober 2004 Vereniging voor zeeschilders Filahome Postzegels |
Kunst en Kunstenaars
De laatste cd-rom van CultuurArchief.nl is een aanrader voor kunstenaars en kunstliefhebbers.Op de derde cd-rom in de reeks van Cultuur Archief zijn 400 artikelen bijeengebracht over kunst en cultuur. Deze culturele cd-rom bevat een schat aan informatie en talrijke kleurige afbeeldingen. Kunst op cd-romGeschiedenisboeken
|
|
Copyright 1998 - 2012 CultuurArchief.nl is een uitgave van AbsoluteFigures.nl
|

Op veel zolders in Nederland getuigen oude postzegelalbums van een hobby van toen. Soms gaat die verzamelwoede niet meer over.
Spaarstation Dingenliefde zet negen van deze bevlogen individuen in de spotlights. U maakt kennis met hun bezieling en hun prachtige collecties. Van spaarpotten tot kotszakken en van `alles over Marco Borsato' tot tatoeages.
Naast een groot aantal artikelen op het gebied van beeldende kunst, vormgeving en architectuur, zijn levensbeschrijvingen van bekende en minder bekende kunstenaars opgenomen. Hierdoor is, mede door de kleurrijke afbeeldingen, een unieke en boeiende collectie ontstaan.
De laatste cd-rom van CultuurArchief.nl is een aanrader voor kunstenaars en kunstliefhebbers.